March 25, 2014

Glory be to Jesus Christ!

Dear Faithful,

Re:   Aid to the Church in Ukraine

We will never forget the photographs we saw of the protests in Ukraine.  The faces of the people.  The massive crowds.  The police with their helmets and shields.  And in the thick of it all, the priests — clutching their crucifixes and praying for peace.

Ukraine’s Catholic priests have shown extraordinary courage in this time of uncertainty and change.  They’ve led large demonstrations of people calling for justice, harmony and the common good.  And with their very own bodies, they’ve protected the people when these peaceful demonstrations were brutally attacked.

That’s why we invite you to help Ukraine’s Catholic Church with your prayers and your generous financial support.

Father Yuriy Sakvuk was one of the priests out in streets during the protests. He said, “There is no resurrection without the cross.  We cannot receive our freedom without sacrifice.  What is happening in Ukraine is also beautiful because this is a pilgrimage of the Ukrainian people from the empire of fear to the kingdom of dignity.”

Today, Ukraine is much changed, but it still facing many serious dangers, from deep economic crisis to military threats from Russia.

Through Catholic Near East Welfare Association, you can show your solidarity with the people of Ukraine and their honourable aspirations for a brighter future.

Your donation today will provide their parishes the resources they urgently need to foster unity, spread Christian values and share Christ’s love with the marginalized and the poor.

Thank you and God bless you for your prayerful consideration of this deep and urgent need.  Please — be as generous in your prayers and financial support as you can for Ukraine!

Sincerely in Christ,

Most Rev. David Motiuk

Березень 25, 2014

Слава Ісусу Христу!

Дорогі Вірні,

RE:       Допомога Церкві в Україні

Ми ніколи не забудемо фотографій з недавніх протестів в Україні. Велика кількість людей; обличчя сповнені тривоги та надії. Поліція в шоломах із щитами та численна присутність священиків, які з хрестами в руках моляться за мир.

Українські священики проявляють велику мужність в цей період викликів та змін. Під час протестів вони закликали до справедливості, співпраці та пошуку рішень для добра усіх. Наражаючи на небезпеку своє життя, священики власними тілами захищали мирних демонстрантів коли їх жорстоко атакували.

Сьогодні для багатьох людей Церква несе надію і вона надає реальну допомогу потребуючим. Саме тому, в цей момент кризи, ми просимо підтримати Українську Католицьку Церкву в Україні молитвами та фінансово.

О.Юрій Саквук, один з священиків, який був присутній в Києві під час протестів поділився такими думками: «так само як без хреста немає Воскресіння так і ми не можемо отримати нашу волю без пожертви. Сьогодні в Україні є важкі часи, однак це також гарні часи, бо це є період паломництва українського народу від імперії страху до царства гідності».

За останні декілька місяців Україна сильно змінилась, однак перед нею сьогодні є великі виклики – починаючи з серйозних економічних проблем і закінчуючи загрозою військового конфлікту з Росією.

Під час цього Великоднього Посту Едмонтонська та інші єпархії нашої Церкви в Канаді проводять збірку на потреби інституцій Української Католицької Церкви в Україні, які надають допомогу найбільш потребуючим. В цій справі ми тісно співпрацюємо з канадським відділом папської гуманітарної агенції CNEWA, якa координує адміністративні моменти цієї акції.

Ваша пожертва допоможе парафіям в Україні об’єднати громаду, поширити християнські цінності та поділитися Христовою любов’ю з потребуючими.

Дякую Вам і нехай Господь віддячить Вам за Ваші молитви та Вашу підтримку людей в Україні!

Ваш у Христі,

Владика Давид Мотюк