Постійний Синод УГКЦ вперше відбувся у Луцьку
ugcc.org.ua
26 – 29 червня на Волині з душпастирським візитом перебував Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир (Гузар). Предстоятель УГКЦ прибув до Луцька для участі у роботі Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви. Для участі у роботі Синоду до Луцька прибули єпископи УГКЦ з України та Північної Америки. З України на Волині перебували: Архиєпископ Львівський Владика Ігор (Возняк), Єпископ Тернопільсько-Зборівський Владика Василій (Семенюк) та Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Владика Богдан (Дзюрах). Від Церкви у діаспорі до Луцька прибули зі Сполучених Штатів – Єпископ Стемфордський Владика Павло (Хомницький) та з Канади – Єпископ Едмонтонський Владика Давид (Мотюк). Високих гостей приймав Екзарх Луцький УГКЦ Владика Йосафат (Говера).